Cena

Za 1500,-/rok získáte ihned stránky, které můžete plně využívat. Důvodem této nízké ceny je skutečnost, že každá funkcionalita systému je vytvořena pouze jednou a poté je využívána velkým množstvím uživatelů. Pokud si zaplatíte vytvoření stránek na míru u jiného dodavatele, vyjde Vás jejich pořízení cca na 10 000,- a více. Navíc ponesete celé náklady za každou další budoucí funkcionalitu, úpravu, atd. Tato rozšíření budou u nás již v ceně služby, tudíž za ně dál neplatíte nic.


Doporučujeme zdarma vyzkoušet náš systém makleri.page4you.cz. Standardně máte bezplatných 14 dní DEMO verze stránek, kdy si můžete vyzkoušet jak se systémem pracovat a až poté se rozhodnout, zda systém zakoupit


V případě Vašeho zájmu o stránky na míru jsme schopní a ochotní Vám udělat stránky mimo naši službu makleri.page4you.cz


Rychlost

Vytvoříte si účet, vyberete šablonu stránky, vložíte obsah do připravených formulářů a máte hotovo. Zabere Vám to jen tolik času, kolik chcete trávit s psaním obsahu.


Jednoduchá správa

Veškerá úprava stránek je rychlá, intuitivní a jednoduchá. Všechny úpravy můžete pohodlně sledovat v náhledu a na Vašich stránkách se projeví až po zveřejnění.


Grafika

V ceně stránek máte i jejich grafické zpracování. Vyberete si z nabídky šablon (bude se rozšiřovat) a je to. Šablonu budete moci kdykoliv zdarma změnit (pouze některé šablony "premium" budou za příplatek). Získáte tak pro Vaše stránky okamžitě novou tvář, a přitom nebudete muset znovu vkládat jejich obsah.


a další...

Získáte možnost jednoduše si nastavit loga získaných certifikaci, školení aj., vyhledávání v nemovitostech, hypotéční kalkulačku Gepardu nebo nabídkový/poptávkový formulář.